صندلی آمفی تئاتر تبریز،سیستم کنفرانس،ویدیو پروژکتور

سیستم های کنفرانس بوش

سیستم های کنفرانس بوش

راهنمای انتخاب و خرید سیستم کنفرانس بوش

میکروفن کنفرانس بوش

bosch DCN-D

سیستم کنفرانس بوش یکی از دهها محصول حرفه ای کمپانی معروف بوش آلمان است. اگرچه بسیاری از هموطنان ما کمپانی بوش را با محصولات لوازم خانگی باکیفیت می‌شناسند اما شهرت محصولات صوتی و تصویری حرفه ای بوش و خصوصاً سیستم کنفرانس بوش در سطح جهان اگر بیشتر از لوازم خانگی آن نباشد قطعاً کمتر هم نیست.
از زمانیکه روبرت بوش شعار “فروش بهترین بهترین ها” را در سال ۱۹۸۶ مطرح کرد، بیش از یک قرن می‌گذرد و همچنان این جمله بیانیهء ماموریت کمپانی بوش بوده است. به نظر می رسد این سال ها زمانی کافی برای تکامل محصولات بوش بوده است. نتیجه آن هم تصاحب جایگاه برتر کیفیت در بسیاری از محصولات از جمله میکروفن کنفرانس بوش بوده است. کیفیت بالای میکروفون کنفرانس بوش به عنوان اولین تولید کننده سیستم کنفرانس تمام دیجیتال جهان، تایید کننده وجود این خط مشی است.

این کمپانی همواره با تکیه بر بالاترین استانداردهای خدمات به مشتری، به روزترین تکنولوژی ها را در سراسر جهان عرضه کرده است. برای آنها اطمینان از عملکرد صحیح و آسان سیستم کنفرانس بوش قبل از فروش، بسیار اهمیت دارد.
این دو مشخصه در تمام محصولاتشان از جمله میکروفن کنفرانس بوش وجود دارد و باعث خرید سیستم کنفرانس بدون هرگونه دغدغه توسط مشتریان می‌گردد. همچنین قیمت سیستم کنفرانس بوش در مقایسه با کیفیت بالای آن بسیار مقرون به صرفه است. به دلیل عدم مشکلات شایع اغلب میکروفن کنفرانس ها در سیستم کنفرانس بوش، اطمینان داریم خریداران این سیستم تا سالهای بسیاری نیاز به تعمیر یا تعویض سیستم کنفرانس خود نخواهند داشت.

میکروفن کنفرانس بوش

bosch conff

بسیاری از مشتریان هنگام مراجعه یا تماس با ما سراغ میکروفن کنفرانس فیلیپس را می‌گیرند و قیمت آنرا جستجو می‌کنند. واقعیت این است که کارخانه تولید میکروفون کنفرانس فیلیپس سالها پیش توسط کمپانی بوش خریداری شده است. لذا تمام محصولات صوتی حرفه ای فیلیپس موجود در بازار غیر اصل هستند.

Philips + Bosch =Bosch

متاسفانه به محض مشهور شدن یک برند با کیفیت خوب در دنیا، برخی به فکر ساخت و فروش دستگاه های تقلبی می افتند. سیستم کنفرانس بوش موجود و سیستم کنفرانس فیلیپس سابق هم ازین قاعده مستثنی نبوده و نیستند. یکی از دلایل رغبت مشتریان به سیستم کنفرانس فیلیپس وجود آن در برخی نقاط مهم کشور از جمله “نهاد ریاست جمهوری”، “مجمع تشخیص مصلحت نظام”، “مجلس شورای اسلامی” و … است. دیدن تصاویر این نهادهای مهم کشور در رسانه ها موجب تداوم استقبال مشتریان شده است در حالیکه این تجهیزات سالها قبل خریداری و نصب گردیده اند.
ما بدلیل بهره مندی از یک دهه تخصص و تجربه در تأمین و نصب تجهیزات سالن کنفرانس و خصوصاً سیستم کنفرانس به خوبی با این موضوع آشنا هستیم. لذا برای راهنمایی مشتریان گرامی، راههای تشخیص میکرفون کنفرانس بوش اصلی از غیر اصلی را شناسایی و گردآوری کرده ایم.

میکروفون کنفرانس بوش بر مبنای عملکرد و امکانات به ۵ گروه تقسیم بندی شده است. سیستم ترجمه همزمان نیز می تواند با تمام گروه های معرفی شده کار کند. با کلیک بر روی هرکدام می توانید امکانات و سایر جزئیات را ببینید.

»» دانلود گاتالوگ فارسی محصولات کنفرانس بوش فارسی««

تجهیزات الکترونیکی تکمیل کننده سالن کنفرانس، شامل دوربین های حرفه ای اتوتِرَک، سیستم صوت حرفه ای (شامل انواع میکروفن، اسپیکر ، آمپلی فایر)، ویدئو پروژکتور و پرده نمایش، مانیتور و ویدئو وال، سیستم ویدئو کنفرانس، پنل های اتصالاتی توکار و …   همگی از برندهای معتبر جهانی انتخاب شده اند تا ضمانت کارکرد کل سیستم را به صورت رضایت بخشی فراهم آورند.